Ansatte

Arne Kvitberg

Arne Kvitberg
Trafikklærer

982 45 205

arne@tungbilskolen.no

Bjørn Sølversen

Bjørn Sølversen
Kurskoordinator

406 96 908

bjorn@tungbilskolen.no

Bjørn Johan Haugen

Bjørn Johan Haugen
Daglig leder

328 24 340

bjorn.johan@tungbilskolen.no

Geir Lindstad

Geir Lindstad
Trafikklærer

952 55 156

geir@tungbilskolen.no

John Håvard Galaas

John Håvard Galaas
Trafikklærer

328 24 340

haavard@tungbilskolen.no

John Ove Villung

John Ove Villung
Instruktør

328 24 340

post@tungbilskolen.no

Laila Lockertsen

Laila Lockertsen
Trafikklærer

416 71 611

laila@tungbilskolen.no

Øystein Tangen

Øystein Tangen
Trafikklærer

328 24 340

oystein@tungbilskolen.no

Per Henry Tjerbo

Per Henry Tjerbo
Faglig leder / Trafikklærer

907 81 135

per.henry@tungbilskolen.no

Rune M. Jordbrek

Rune M. Jordbrek
Trafikklærer

328 24 340

post@tungbilskolen.no

Sheku Kamara

Sheku Kamara
Trafikklærer

328 24 340

sheku@tungbilskolen.no

Siri Nereng - avd Rudshøgda

Siri Nereng - avd Rudshøgda
Kontormedarbeider

328 24 340

siri@tungbilskolen.no

Thorstein Finnerud

Thorstein Finnerud
Trafikklærer

328 24 340

post@tungbilskolen.no

Vibeke Unger Antonsen

Vibeke Unger Antonsen
Kontoransvarlig

328 24 340

vibeke@tungbilskolen.no

Kommende aktiviteter

Grunnkurs (C)

7. apr / Nedre Eikervei 14, Drammen / 1.500 kr

Etterutdanningskurs for yrkessjåfører, Gods transport (35 timer, 5 dager på rad) (EYDG)

21. apr / Travveien 3, 3170 Sem, ved Jarlsberg Travbane / 10.500 kr

Ta kontakt

Adresse

Nedre Eikervei 14

3045 Drammen

328 24 340

post@tungbilskolen.no

Messenger

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker tungbilskolen.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Tungbilskolen AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn